Kursy językowe (on-line i stacjonarne)

    Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach to konieczność. Standardem jest płynne posługiwanie się co najmniej jednym językiem obcym. Rozumienie języków obcych pozwala odnaleźć się w świecie globalizacji. 

Kursy językowe – autorskie materiały

    Nasza oferta obejmuje przygotowanie autorskich materiałów do zajęć, a także naukę języków w przyjaznej atmosferze. Zajęcia obejmują wszystkie aspekty praktycznej nauki języka: czytanie, słuchanie, pisanie oraz mówienie. Kursy językowe wzbogacone są o wysokiej jakości materiały cyfrowe: materiały audio i video symulujące rozmowy telefoniczne, scenki rodzajowe oraz typowe sytuacje z życia. Na zajęciach uczymy słownictwa, gramatyki, jak i wyrażania się w danym języku.

Nauka języków dla dzieci i dorosłych stacjonarnie w Kielcach i online

    Szeroka oferta zajęć językowych obejmuje naukę na różnych poziomach zaawansowania: od podstaw aż do poziomu zaawansowanego. Uwzględniając potrzeby poszczególnych grup wiekowych zajęcia podzielono na kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W naszej ofercie znajdą państwo naukę języka użytkowego: konwersacje z native-speakerami lub osobami, które mieszkały w danym kraju, jak również kursy przygotowujące do egzaminów: kursy maturalne i certyfikacyjne. Lektorzy Centrum „One Way” mają doświadczenie również w prowadzeniu kursów in-company.

Prowadzimy zajęcia również w trybie on-line, co pozwala kursantom oszczędzić czas na dojazdy. Nie jesteśmy ograniczeni terytorialnie, dzięki takiej formie docieramy do osób nie tylko spoza Kielc, ale również  spoza Polski.

Uczymy następujących języków:

– angielski

– rosyjski

– niemiecki

W programie:

nauka słownictwa oraz gramatyki

konwersacje

odgrywanie scenek rodzajowych

dialogi

słuchanie materiałów audio

oglądanie materiałów video

czytanie tekstów

pisanie tekstów użytkowych: maile, CV, listy motywacyjne

 

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń: +48664085095, +48573476643